tělocvična
šatny pro tělesnou výchovu
cvičná kuchyně
školní dílna
šatny 1.–4. ročník
výměníková stanice
školní byt
šatna u služebního vchodu
strojovna výtahu
šatny 5.–9. ročník
dílna školníka - Zdeněk Krčma
kabinet TV - Mgr. Iva Kočendová
šatna správních zaměstnanců
školní poradenské pracoviště - učebna
sklady
spisovna
sklad školní dílny
sklad tělesné výchovy
1. ředitelna školy - Mgr. Miroslav Nejezchleba
2. kancelář školy - Ing. Jana Štalmachová, Romana Malčíková
3. kancelář zástupkyně ředitele pro 1. stupeň - Mgr. Danuše Kozánková
4. učebna II. B třídní učitelka - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.
5. učebna III. B třídní učitelka - Mgr. Zuzana Chvílová
6. učebna I. A třídní učitelka - Mgr. Monika Eremiášová
7. sborovna
8. kabinet 1. stupně - Mgr. Monika Eremiášová
- Mgr. Zuzana Chvílová
- Mgr. Markéta Nováková
- Mgr. Lenka Šínová
- Mgr. Ivana Vítková
- Bc. Michaela Černá
- Kristýna Lisalová
- Žaneta Stehlíková, DiS.
9. učebna III. A třídní učitelka - Mgr. Ivana Vítková
10. učebna II. A třídní učitelka - Mgr. Lenka Šínová
11.
učebna
IX. B třídní učitelka- Mgr.
Hana Šimperská
učebna
jazyků 1
12. učebna I. B třídní učitelka - Mgr. Markéta Nováková
1. kabinet cizích jazyků - Mgr. Lenka Bělašková
- Mgr. Marcela Fojtíková
- Mgr. Vilma Kučerová
- Mgr. Hana Šimperská
2. učebna V. B třídní učitelka - Mgr. Blanka Střelcová
3. kabinet 1. stupně - Mgr. Dana Fojtíková
- Mgr. Blanka Střelcová
- Renata Hanáčková
- Martina Vaverková
4. učebna V. A třídní učitelka - Mgr. Danuše Kozánková
5. multimediální učebna
6. kabinet fyziky a matematiky - Mgr. Petr Kašpar
- Mgr. Michala Slováčková
7. učebna fyziky, chemie VI. A třídní učitelka - Mgr. Michala Slováčková
8. kabinet chemie
9. učebna IV. B třídní učitelka - Mgr. Dana Fojtíková
10. kabinet 1. stupně - Mgr. Renata Slaměnová
- Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.
- Bc. Tereza Bobálová
- Bc. Johana Špačková
11. učebna IV. A třídní učitelka - Mgr. Renata Slaměnová
1. kabinet dějepisu a zeměpisu - Mgr. Renata Gerychová
- Mgr. Lucie Makuchová
- Bc. Adam Malíšek
2. učebna VIII. B třídní učitel - Mgr. Petr Kašpar
4. učebna hudební výchovy IX. A třídní učitelka - Mgr. Michaela Ovesná
5. učebna výtvarné výchovy VI. B třídní učitelka - Mgr. Marcela Fojtíková
6. učebna jazyků 2
7. učebna VII. B třídní učitelka - Mgr. Lenka Bělašková
8. učebna VII. A třídní učitelka - Mgr. Iva Kočendová
9. kabinet jazyka českého - Mgr. Jaroslav Čelechovský
- Mgr. Michaela Ovesná
10. kabinet biologie - Mgr. Marie Janíková
- Mgr. Jaromír Kusák
- I. Polanská